top of page
Selection_New_Era2-1.webp

REGISTRACE PRO ÚČASTNICE UZAVŘENY

Kde nás najdete:

Snímek obrazovky 2023-07-04 180529.png
Snímek obrazovky 2023-07-05 115056.png
Snímek obrazovky 2023-07-05 114503.png

INSTAGRAM

DISCORD

PINTEREST

Rok: 3001  | Období: léto

ÚVOD

Vítejte na stránkách našeho rpg inspirovaného stejnojmennou knižní sérií od Kiera Cass.

Svět budoucnosti v království Illéa pod nadvládou monarchie jsme zanechali, sérií jako takovou jsme se však pouze inspirovali. Systém je lehce pozměněn, děj však ovlivňujeme my všichni. Jsme zcela otevřeni zajímavým nápadům a nebojíme se do role osudu zapojit i své hráče. Svět plný nevyřčených přání, tužeb, lásky, ale také všemožných intrik, překážek a kdejakého nebezpečí. Vítáme vás v temných časech. Vítáme vás v Selekce: New era!

 

Ačkoliv je děj pozměněn a jeho ovlivňování závisí na hráčích, pro nečtenáře a zvědavce jsme vytvořili sekci, ve které jsme ve stručnosti shrnuli děj a hlavní body, které jsou pro pochopení podstatné. Samotné chápání světa je však velmi jednoduché a vytvořené tak, aby tomu bylo jednoduché porozumět. Pro rychlý přenos k historii Illéa klikněte zde.

 

DISCORD

Zaujali jsme tě? Zavírej prosím i na náš Discord server, kde na tebe čeká přátelská komunita a který bude naším informačním centrem v průběhu celého ročníku. Ovlivni děj a nech své spoluhráče zvolit si akci podle tvého návrhu, vytvoř nádherné outfity pro své postavy a proplétej charaktery se svými spoluhráči pro vytvoření zajímavé dějové linky. Už se na tebe těšíme!

 

HERNÍ PLÁN

Ke společenským akcím využíváme převážně naše fórum. Schůzky s princem a hry mezi hráči, však probíhají přes Chatzy, kvůli zachování vzájemného soukromí. Je přísně zakázáno průběh schůzek sdílet s jinými hráči. Není se však čeho bát, rádi v případě neznalosti těchto platforem pomůžeme.

bottom of page